R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pijany powiesił się na skórzanym pasku. Na ratunek ruszył patrol

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    7.09.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 3 / 33%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu. Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. 45-latek powiesił się na pasku od spodni.

 

R E K L A M A

 

 

Do dramatycznej sytuacji doszło w poniedziałek, 27 sierpnia około godziny 20.00. Funkcjonariusze podczas patrolu otrzymali informacje, że jeden z wągrowczan może znajdować się w dużym niebezpieczeństwie.

Okazało się, że do dyżurnego policji zadzwonił pijany 45-latek. Mężczyzna oświadczył policjantowi, że ma dosyć życia i chcę się powiesić. Chwilę potem się rozłączył, a każda próba kontaktu nie przynosiła efektu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Popełnił samobójstwo, bo był podejrzany o napad na bank [KLIKNIJ]

 

Kilkanaście minut później funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę zawieszonego na pasku od spodni. 45-latek został odnaleziony przy wiadukcie kolejowym w Wągrowcu.

Policjanci uwolnili szyję mężczyzny, a nieprzytomne ciało ułożyli na ziemi i rozpoczęli reanimację. Po chwili mężczyzna odzyskał przytomność. Mężczyzna trafił do szpitala.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ www
4 miesiące temu ocena: 67%  1
jebany celebryta, a nie samobójca
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A