R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pijany Ukrainiec doprowadził do karambolu na DK 11. Cała rodzina trafiła do szpitala

4 miesiące temu    18.06.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Informacja o zderzeniu w środku nocy pięciu pojazdów na DK 11 postawiła na nogi wszystkie służby ratunkowe. Do kraksy doszło na 338 kilometrze jedenastki w Wolicy Pustej (styk powiatów średzkiego i jarocińskiego).

 

R E K L A M A

W zdarzeniu uczestniczyły cztery samochody osobowe i jeden ciężarowy, którymi podróżowało sześć osób dorosłych i jedno dziecko - podaje porta JAROCINSKA.PL [TUTAJ]

 

- Kierujący renault megane - obywatel Ukrainy - jadący w kierunku Środy Wielkopolskiej zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w lewy bok samochodu BMW. Po zdarzeniu na unieruchomione pojazdy zaczęły najeżdżać jadące od Jarocina : samochód kia, opel meriva i ciężarowy daf – relacjonuje asp. sztab. Michał Szymurski z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej.

 

Trzy osoby, w tym 8-letnie dziecko trafiły do szpitala w Jarocinie. Hospitalizowano całą rodzinę. Dziecko i ojciec nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Policja średzka nie ma jeszcze informacji o obrażeniach poszkodowanej kobiety.  

 W organizmie obywatela Ukrainy funkcjonariusze stwierdzili 2,3 promila alkoholu.


 Prócz policji, pogotowia ratunkowego w akcji uczestniczyły: 2 zastępy JRG Środa Wielkopolska,  2 OSP Klęka, 1 OSP Cielcza, 2 JRG Jarocin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kierowca
3 miesiące temu ocena: 100%  5
Polscy biznesmeni chętnie ich zatrudniają bo po co polakowi dać dobrze zarobić - lepiej zatrudnić taniego ukraińca i płakać, że nie ma ludzi do pracy! Ale ludzie do pracy są ale nie za jakieś ochłapy - dobrze widzimy, że biznesmeni się bogacą, jest dobra koniunktura na wszystko - ale dzielić się z pracownikiem tak jak np. firmy na zachodzie to polski biznesmen już nie chce, oni chcą się dorobić fortuny w kilka lat gdzie na zachodzie dorabia się pokoleniami - widać np. po firmach transportowych. Dziękuję to wszystko.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miga
3 miesiące temu ocena: 0%  4
Przestań w końcu narzekać i weź się na siebie, a nie ciągle krytykujesz innych!
~ fff
4 miesiące temu ocena: 100%  3
Oni w końcu nam zrobią drugi Wołyń. Śmiejemy się z Niemców, że muzułmanów przyjmują, a my Ukraińców, którzy od zawsze nas nienawidzą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Yan Czeci Sobyesky
4 miesiące temu ocena: 100%  2
Wiyncy Ukraińcuf! Wiyncy óhoćcuf!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkanka Goliny
4 miesiące temu ocena: 100%  1
W Golinie u Biernackiego ich mnóstwo pracuje. Wieczorami strach wyjść z psem bo chodzą pijani i zaczepiają ludzi , rzucają obelgami w stronę ludzi :-\ jeszcze więcej ich wprowadzajcie do naszego kraju... :-\:-\:-\
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A