ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Poczekał w barze do zamknięcia, a następnie ukradł papierosy

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    8.03.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Czarnków

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. Mężczyzna wszedł do baru i ukradł papierosy, a następnie wybił szybę i uciekł.

 

 

W nocy z 2 na 3 marca na terenie gminy Połajewo (powiat czarnkowsko-trzcianecki) policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z barów. Na miejsce skierowany został technik kryminalistyki oraz dochodzeniowcy.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna przed zamknięciem lokalu schował się w jednym z pomieszczeń, a następnie ukradł papierosy i wybił szybę w drzwiach, po czym uciekł z łupem. Straty oszacowano na kwotę około 4500 złotych.

 

CZYTAJ TAKŻE: Okradły seniorkę za pomocą koca. Same zgłosiły się na policję [KLIKNIJ]

 

W poniedziałek (4 marca) funkcjonariuszom udało się ustalić sprawcę. 26-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Kara będzie powiększona o połowę, ponieważ mężczyzna działał w warunkach tzw. recydywy.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Termin 90 dni!!!!!
3 miesiące temu 1
Wszyscy żyją drobnymi przestępstwami a w radzie powiatu prawo nie jest respektowane władza powinna być krystalicznie uczciwa drodzy członkowie BSR
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji