R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Podczas zawodów strzeleckich kule trafiały w okoliczne domy

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    15.05.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji we Wrześni. Policja przerwała zawody strzeleckie w Podstolicach.

 

 

R E K L A M A

Policja interweniowała w miejscowości Podstolice (powiat wrzesiński) w niedzielny poranek. Funkcjonariusze odebrali zgłoszenie od mieszkańców Opatówka (powiat wrzesiński), że w pobliżu ich domu słychać starzały. Odgłosy miały pochodzić ze strzelnicy w Podstolicach, która znajduje się około 2 kilometrów od ich zabudowań.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy policji, okazało się, że odbywały się tam zawody strzeleckie, które zostały natychmiast przerwane.- W imprezie brało udział około 40 osób. Wszyscy zostali wylegitymowani i przebadani na trzeźwość. Żaden z zawodników nie znajdował się pod wpływem alkoholu - informuje Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni, cytowany przez portal gloswielkopolski.pl.
 

Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratury. Biegły z dziedziny balistyki ma ustalić jak doszło do tego, że pociski przeleciały poza teren zawodów strzeleckich. Podczas akcji, policjanci zabezpieczyli 66 sztuk broni różnego kalibru.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ K3
6 miesięcy temu 1
No to zaraz. Było tylko słychać te, jak to napisał dziennikarz "starzały", czy pociski dolatywały do domów? Bo w tekście jest tylko o odgłosach, ale takie odgłosy to raczej normalne na strzelnicy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A