ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Podpalali samochody i śmietniki. Policja zatrzymała parę podpalaczy

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    11.07.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Poznań. Zatrzymano dwie osoby podejrzane o podpalenia.

 

 

 

W nocy z 5 na 6 lipca policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, podejrzanych o podpalenia na terenie Poznania.

Do zdarzenia doszło 5 lipca w godzinach wieczornych. Komisariat policji na poznańskich Jeżycach zaczął otrzymywać informacje o kilku pożarach, do których doszło na terenie miasta. Płonęły samochody, motor, pustostan oraz śmietniki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zagroziła, że skoczy z piątego piętra. Zaalarmowała wszystkie służby [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Policjanci na miejscu pożarów zajęli się odnalezieniem sprawców i ewentualnych świadków tych zdarzeń. Szybko ustalili miejsce zamieszkania kobiety, która mogła mieć związek z podpaleniami. W mieszkaniu zatrzymano także jej partnera.

Para nie potrafiła w żaden racjonalny sposób wyjaśnić motywów swojego postępowania. Straty oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty zniszczenia rzeczy i spowodowanie pożaru. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec podejrzanych 3 miesiące tymczasowego aresztu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!