ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Podpalił dom i uciekł. Poszukiwania trwają już ponad 2 tygodnie

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    9.10.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. KPP Międzychód

Wielkopolska. Nadal trwają poszukiwania Jacka D., mieszkańca wsi Kaplin (powiat międzychodzki), który miał podpalić dom jednorodzinny i zbiec z miejsca zdarzenia.

 

 

 

Ponad 2 tygodnie minęły odkąd międzychodzka policja rozpoczęła poszukiwania 60-letniego Jacka D. Mieszkaniec Kaplina miał w nocy z 22 na 23 września podpalić dom jednorodzinny, w którym znajdowali się ludzie.

Ogień ugasili sąsiedzi, którzy wezwali równiez strażaków. Jacek D. zbiegł do Puszczy Noteckiej i od tej pory służby nie mogą go namierzyć. 24 września szukało go 140 policjantów.

 

CZYTAJ TAKŻE: 22-letnia Francuzka idzie z wielbłądem przez Europę. Wykupiła go z cyrku [KLIKNIJ]

 

Mężczyzna pracował wiele lata jako drwal. Policja podejrzewa go o sprowadzenia zagrożenia dla zdrowia i życia wielu osób. W akcję poszukiwawczą były zaangażowane także policyjne psy patrolowo-tropiące oraz śmigłowiec.

 

- W sprawie zaangażowanych jest wiele osób ale i także sporo środków technicznych. Pomimo podjętych czynności do chwili obecnej nie udało się ustalić jego miejsca pobytu. Policjanci zwracają się z apelem do mieszkańców jak i do osób przejezdnych przez nasz powiat by zwrócili uwagę za tą osobą. Każda informacja mogąca przyczynić się do ustalenia miejsca, w którym może przebywać poszukiwany jest niezwykle ważna. Wszelkie informacje w tej sprawie, nawet anonimowo można przekazywać pod numer 95 748 8211, 510-064-738 lub 112 - informują policjanci.

 

Poszukiwania mają trwać aż nie przyniosą pozytywnego skutku.

 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.