ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Podpalili przedszkole butelkami z benzyną [ZOBACZ WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    29.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Podpalili przedszkole. Właściciele umieścili nagrania w internecie. Podpalacze są poszukiwani.

 

 

 

W nocy z 7 na 8 sierpnia do jednego z przedszkoli na terenie Poznania weszło trzech mężczyzn, którzy podpalili placówkę. Przedszkole Jak U Mamy opublikowało nagranie, na którym widać jak napastnicy przyszli pod budynek z butelkami, do których wsadzono kawałek materiału (tak zwane koktajle mołotowa).

 

 

- Cały nasz świat legł w gruzach, spalony, stopiony i zbezczeszczony... dlaczego - dla zabawy? - pisali właściciele przedszkola na Facebooku. - Jeśli ktoś rozpoznaje tych łobuzów, prosimy o kontakt w celu ustalenia ich tożsamości. GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ! Za wskazanie podpalaczy przewidujemy nagrodę pieniężną - dodają.

 

Agresorzy podpalili butelki i wrzucili do sali przedszkola. Ogień natychmiast się rozprzestrzenił i siał spustoszenie w całej sali głównej obiektu.

 

CZYTAJ TAKŻE: The Color Run - przyłącz się do kolorowego święta biegaczy! [KLIKNIJ]

 


Portal epoznan.pl poinformował, że w środę do przedszkola dotarły informacje, że rozpoznano jednego z podpalaczy. - Wszystkie informacje są przekazywane policji. Nie wiemy jaki jest motyw podpalenia. Trudno nam uwierzyć, że ktoś przypadkowo wybrał sobie za cel nasze przedszkole. Działamy w tym miejscu od 10 lat, nigdy nie było skarg, więc nie sądzimy, by był to ktoś z sąsiedztwa, komu nie podoba się nasza działalność. Być może, tak jak sugerowano nam od początku, to konkurencja, choć jest nam w to trudno uwierzyć - mówią przedstawiciele przedszkola.
 

Aktualnie Przedszkole Jak U Mamy funkcjonuje w zastępczym budynku. Trwają prace porządkowe w spalonym obiekcie.

 

ZOBACZ WIDEO, NA KTÓRYM NAPASTNICY PODPALAJĄ PRZEDSZKOLE

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Zbig
5 miesięcy temu 3
Obciążyć kosztami budowy i wyposażenia nowego przedszkola, zarówno sprawcow pożaru jak i zleceniodawców.
~ Sanki
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Szkoda że im to w tych łapach nie wybuchło i ich nie pourywało.
~ NIE SZERLOK
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
PRZECIEŻ JEDYNE LOGICZNE WYTŁUMACZENIE TO KONKURENCJA KTÓRA WYNAJĘŁA LOKALNYCH OPRYSZKÓW DO ZNISZCZENIA PRZEDSZKOLA. ROZWIĄZANIA NALEŻY SZUKAĆ U WŁAŚCICIELI INNYCH LUB NOWO POWSTAJĄCYCH PRZEDSZKOLI