R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Poinformował o bombie w klubie - grozi mu do 8 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    9.02.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
Policja/zdjęcie poglądowe Policja/zdjęcie poglądowe

Wielkopolska. Poznań. Alarm bombowy w poznańskim klubie. Mężczyzna zatrzymany za zgłoszenie fałszywego alarmu bombowego.

 

R E K L A M A

W listopadzie ubiegłego roku funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który przekazał im informację o ładunku wybuchowym w jednym z poznańskich klubów. Rozmówca rozłączył się od razu po tym jak poinformował policjantów o niebezpieczeństwie.

 

Dyżurny od razu skierował policyjne patrole w podane miejsce. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren, a klienci zostali ewakuowani. Specjalnie wykwalifikowani policjanci przeszukali budynek oraz pobliski teren i nie znaleźli żadnych śladów ładunków wybuchowych.

Od czasu zawiadomienia o fałszywym alarmie, policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto pracowali nad znalezieniem osoby odpowiedzialnej za zgłoszenie. W styczniu br. ustalili, że za fałszywym alarmem stoi 33-letni mieszkaniec Poznania.

 

Mężczyzna wyznał policjantom, że postanowił poinformować o bombie w klubie, po tym jak go z niego wyproszono. Teraz 33-latkowi grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ooo
ponad rok temu ocena: 33%  1
Pewnie patologia z Wildy. Nie potrafił się zachować to go wyprosili tym bardziej, że w kreszu i z mordą bandycką to chciał im pokazać jaki z niego pener. Teraz zasiłek i 500+ mu nie styknie na pokrycie kosztów i wróci do zbierania puszek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A