ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policja poszukuje chętnych do służby

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    23.12.2019
Redakcja
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Jest praca w policji. Komendant wojewódzki właśnie ogłosił rekrutację do służby w 2020 roku. Świeżo upieczeni funkcjonariusze trafią do jednostek na terenie Wielkopolski.

 

 Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie lub średnie branżowe, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej.

 

Ponadto musi dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Osoby podlegające rejestracji i kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

 

CZYTAJ TAKŻE: UWAGA! W jajkach wykryto bakterie Salmonelli [KLIKNIJ]Tyle mówią podstawowe wymogi formalne. Każdy, kto je spełnia, może rozpocząć starania o przyjęcie do służby. Szczegóły dotyczące naboru na terenie województwa wielkopolskiego w 2020 roku, można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w zakładce „Rekrutacja do służby w policji”.

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Bodo
3 miesiące temu ocena: 0%  6
Kazik ty chyba z nienormalnej rodziny pochodzisz.Zgadłem?
~ kat
3 miesiące temu ocena: 88%  5
Już lecę i podwijam kiece
~ Kazik
3 miesiące temu ocena: 67%  4
Ale wybierajcie z normalnych rodzin nie byłych milicjantów czy ormo bo to najwieksze zło, co z domu sie wyniesie to potem itp itd
~ a
3 miesiące temu ocena: 75%  3
a ile to taki krawężnik bez znajomości w policji dostaje na początek ? z 2.5k netto ? xD Pani z Aldika ma wincyjjjjj
~ UG Jaraczewo
3 miesiące temu ocena: 71%  2
W policji nigdy nie wiesz, któremu panu masz służyć. W zasadzie nie chodzi o to, aby dbać i ład i porządek publiczny, pomagać społeczeństwu. Głównie chodzi o to, aby cyferki się zgadzały i kasa w kieszeni przełożonych. Awanse to wielka loteria. Możesz być oficerem kilka lat i klepać dochodzenia, a możesz mieć ustawionego tatusia lub w samorządzie tatusia i być zastępcą naczelnika w wydziale kryminalnym zaraz po zdobyciu gwiazdek, bez jakiejkolwiek praktyki. W tej pracy możesz ciężko pracować i być niedocenianym, możesz być miernym, ale wiernym i będziesz doceniany, nagradzany.
~ cywil
3 miesiące temu ocena: 55%  1
Nigdy żadnego munduru!!!Pamiętajcie o tym!!!Tam gdzie kończy się rozum zaczyna się wojsko i policja!!!