R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Policja zabezpieczyła blisko 4 kilogramy dopalaczy

3 miesiące temu    27.08.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KMP w Kaliszu

Wielkopolska. Dopalacze. Komenda Miejska Policji w Kaliszu. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o wytwarzanie tzw. „dopalaczy”.

 

 

R E K L A M A

 

Kaliscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który był podejrzany o wytworzenie znacznych ilość "dopalaczy". Do zdarzenia doszło 24 sierpnia. 

Policjanci w piątkowy wieczór zostali skierowani na interwencję związaną z awanturą domową. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zastali 34-latka, który wraz ze swoim "dobytkiem" przebywał na klatce schodowej.

Uwagę stróżów prawa przykuł jeden z kartonów, w którym znajdował się susz rośliny. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały obecność metamfetaminy.

 

Zatrzymani za wprowadzenie do obrotu ponad 40 kg dopalaczy [KLIKNIJ]

 

- W trakcie interwencji policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 4 kilogramy suszu. Podczas przesłuchania 34-latek przyznał, że nasączył susz jednym ze związków chemicznych wymienionych w znowelizowanym rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych - relacjonuje rzecznik prasowy KMP w Kaliszu, mł.asp. Anna Jaworska-Wojnicz

 

Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów, m. in. odpowie za wytworzenie znacznych ilości nowych substancji psychotropowych oraz uszkodzenie 9 pojazdów w lipcu tego roku.

Sąd zastosował wobec 34-latka trzymiesięczny areszt.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A