ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Poprosił kolegę żeby zdał za niego prawo jazdy. Grozi im do 5 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    13.05.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

Wielkopolska. Nietypowy egzamin na prawo jazdy. Zamiast kursanta na egzamin przyszedł jego kolega. Mężczyźni podrobili dowód osobisty.

 

 

 

Niecodzienny sposób na zdanie praktycznej części egzaminu na prawo jazdy miał mieszkaniec powiatu poznańskiego. W środę (8 maja) po godzinie 14.00 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lesznie do egzaminu na prawo jazdy miał przystąpić 28-latek. Jednak podczas weryfikacji tożsamości kursanta, egzaminator stwierdził, że dowód osobisty wygląda na podrobiony. W tym momencie kursant uciekł z samochodu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijany 18-latek uderzył w auto i odjechał [KLIKNIJ]

 

Okazało się, że 28-latek zwrócił się z prośbą do swojego kolegi, 33-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego, aby ten zdał za niego prawo jazdy. Postanowili więc podrobić dokument tożsamości, który wystawiony został na nazwisko 28-latka, jednak w miejscu zdjęcia figurowała fotografia 33-latka.

Policjanci zatrzymali mężczyzn następnego dnia na terenie ich miejsca pracy. Zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!