ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Posiadali blisko kilogram narkotyków. Grozi im 10 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    29.07.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KMP w Lesznie

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Lesznie. Do 10 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Leszna za posiadanie prawie kilograma narkotyków.

 

 

 

 

Funkcjonariusze policji z Leszna zatrzymali dwie osoby, które były podejrzane o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Policjanci podejrzewali, że zakazany towar może być ukrywany w kilku pomieszczeniach na terenie miasta. Podczas akcji kryminalni sprawdzili kilka budynków mieszkalnych i gospodarczych.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zatrzymali dostawczaka. Zważyli go. Nie uwierzycie ile miał na pace [KLIKNIJ]

 

Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Leszna - 44-letniego mężczyznę oraz o rok młodszą od niego kobietę. Zabezpieczono także ponad 700 gram marihuany oraz ponad 200 gram amfetaminy.

 

Zatrzymani usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających oraz psychotropowych w znacznych ilościach.

Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Bibi
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Tępic jak stonki