ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany na weselu

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    22.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Nietypowe zakończenie przyjęcia weselnego. Zatrzymano mężczyznę, który od kilku miesięcy był poszukiwany listami gończymi.

 

 

 

Pechowo zakończyło się przyjęcie weselne jednego z gości pary młodej. Funkcjonariusze policji ustalili, że w miejscowości Kaczory (powiat pilski) na przyjęciu weselnym będzie przebywał 49-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy jest poszukiwany dwoma listami gończymi w celu osadzenia w więzieniu za wcześniej popełnione przestępstwa.

 

CZYTAJ TAKŻE: Szokujące nagranie. Ksiądz umawiał się na seks i chciał kupić narkotyki [WIDEO] [KLIKNIJ]

 

Przypuszczenia kryminalnych okazały się prawdziwe. Poszukiwany faktycznie pojawił się na przyjęciu. Mundurowi przystąpili do działania. Przed godziną 22.00 na salę weszło kilku funkcjonariuszy, którzy dyskretnie wyprowadzili poszukiwanego, w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia i nie przestraszyć gości.

 

49-letni mężczyzna w momencie zatrzymania był spokojny. Najbliższych kilka lat spędzi we więzieniu.

 

 

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Ja
5 miesięcy temu 2
A rodzina i Nowożeńcy nie wiedzieli ze zaprasza ją na WESELE osobę która jest poszukiwana listami gończymi .Najlatwiej NIC nie WIEDZIEĆ i ukrywać osoby które są poszukiwani listami gończymi.MOZE się UDA ???????
~ Ja
6 miesięcy temu ocena: 80%  1
A rodzina i Nowożeńcy nie wiedzieli ze zapraszają na WESELE osobę?????? która jest poszukiwana listami gończy mi