ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Potrójne szczęście. Na świat przyszli: Sara, Julian i Leon

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    19.03.2019
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. www.zpleszewa.pl

Wielkopolska. Narodziny dziecka to zawsze wielkie szczęście. Ale przyjście na Świat trojaczków - to potrójna radość i szczęście. 

Sara, Leon i Julian to nowi mieszkańcy gminy Gołuchów (pow. pleszewski). Są to pierwsze trojaczki urodzone na tym terenie - tak podaje urząd - informuje zpleszewa.pl  

 

 

Dla rodziców Marzeny i Bartłomieja Skowrońskich 17 stycznia 2019 roku był z pewnością dniem niezwykłym. To właśnie tego dnia powitali swoje pociechy.

 

- Narodziny każdego mieszkańca to dla nas szczególna radość, tym nie mniej rodzicom trojaczków należą się ogoromne gratulacje połączone z życzeniami zdrowia, satysfakcji i radości płynącej w wychowywania potomstwa, ale przede wszystkim wyrazy wsparcia  - zapewnił rodziców wójt - Marek Zdunek. Na wizytę do domu państwa Skowrońskich wybrał się razem z kierownikiem USC – Anną Twardowską. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bocian
2 miesiące temu ocena: 100%  1
A u nas urodziły się pięcioraczki i wszystkie matki mają się świetnie.Życzę trojaczkom dużo zdrowia i szczęścia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji