ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Potrzebuje 100 tysięcy złotych na protezę nogi. Jakub czeka na pomoc

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    10.01.2019
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Jakub Ochnio ma 16 lat. Mieszka w Żółkowie (powiat jarociński). Pod koniec października zdiagnozowano u niego nowotwór kości udowej. Od tego czasu przeszedł kilka chemioterapii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Niestety choroba nie odpuściła i dlatego lekarze musieli amputować mu nogę. Leczenie i rehabilitacja wiążą się z dużymi kosztami, które przekraczają możliwości finansowe rodziny Kuby.

 

 

Pojawiła się też szansa na zakup protezy, ale w jego przypadku to koszt około 100 tysięcy złotych. Na razie udało się zebrać 1/5 potrzebnej kwoty - informuje portal jarocinska.pl. 

 

„Cóż, nie mam nogi, włosów i jestem bardzo osłabiony. Kiedy jednak co rano otwieram oczy, to wierzę, że warto. Chcę się zmierzyć z tym, co przyniesie przyszłość, na własny rachunek. Chcę się buntować, dorastać, mądrzeć. Podejmować decyzje i liczyć się z ich konsekwencjami. Chcę być szczęśliwy, tak po prostu” - napisał Kuba o sobie.

 

Kolejną akcję dla swojego absolwenta organizuje jutro (czwartek 10 stycznia) Szkoła Podstawowa w Żerkowie. 

 

Pomóc może jednak każdy poprzez wpłaty na konto: Fundacja Spełnionych Marzeń ING Bank Śląski 291050 1025 1000 0022 7611 6304 (w tytule należy wpisać „Jakub Ochnio”).

 

Przy okazji rocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym można przekazać Kubie 1% swojego podatku. W odpowiednie rubryki należy wpisać KRS 0000 128832 z dopiskiem „Jakub Ochnio”.

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!