ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pracował w wypożyczalni aut. Okradł klientów na 125 tysięcy złotych

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    16.10.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. KMP w Koninie

Wielkopolska. Mężczyzna wyłudzał kredyty na inne osoby. Zarobił w ten sposób ponad 125 tysięcy złotych.

 

 

 

 

Na początku października bieżącego roku, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie zatrzymali 24-letniego pracownika wypożyczalni samochodów. Jak się okazało, dzięki swojej pracy mężczyzna miał dostęp do bazy danych klientów, które pomogły mu nielegalnie zarobić ponad 125.000 złotych.

 

Koninianin zakładał firmę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, a następnie konto w banku i kupował kartę SIM. Po zebraniu wszystkich tych rzeczy, występował do banku o przyznanie debetu lub kredytu. Pożyczki brał również w instytucjach parabankowych.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ciężarówka uszkodziła trzy budynki. Ewakuowano 26 osób [KLIKNIJ]

 

Pokrzywdzonych jest 10 osób, ale liczba ofiar oszusta może wzrosnąć. Suma wszystkich wypłat to ponad 125 tysięcy złotych.

24-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Zastosowano wobec niego dozór policyjny i 5000 zł poręczenia. Na jego koncie zabezpieczono kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!