R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Prezydent Duda w Wielkopolsce: Państwo prowadzi politykę prorodzinną

› zwielkopolski24 ponad rok temu    5.03.2018
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Jakub Szymczuk KPRP

Prezydent Andrzej Duda odwiedził dzisiaj Wielkopolskę. Po południu spotkał się z mieszkańcami Środy Wielkopolskiej. Na główny plac miasta przyszło sporo mieszkańców.

 

R E K L A M A

- Polskie państwo wreszcie zaczęło prowadzić solidną politykę prorodzinną, która jest wymiernie odczuwalna przez rodziców wychowujących dzieci, zwłaszcza przez rodzinny wielodzietne - mówił Andrzej Duda podczas spotkania ze średzianami.

 

Prezydent zwrócił uwagę na "znakomite wyniki, jeżeli chodzi o demografię". - To przede wszystkim odwaga młodych aby mieć dzieci, ale to oznacza także, że jest praca, że można normalnie żyć, że jest perspektywa na przedszkole, na wsparcie w opiece nad dziećmi - mówił Andrzej Duda.

 

Wizytę w regionie prezydent rozpoczął w Winnej Górze, gdzie złożył wieniec na grobie zmarłego 200 lat temu gen. Jana Henryka Dąbrowskiego.

 

Twórca Legionów Polskich we Włoszech, uczestnik insurekcji kościuszkowskiej z 1794 roku, inicjator zwycięskiego powstania wielkopolskiego z 1806 roku, został pochowany w miejscowym kościele pw. św. Michała. Gen. Dąbrowski ostatnie lata życia spędził właśnie w Winnej Górze, w majątku otrzymanym w 1807 roku od Napoleona. Prezydent zwiedził też pałac, w którym znajduje się dziś izba pamięci poświęcona słynnemu dowódcy - informuje Kancelaria Prezydenta RP.

Wieczorem prezydent odwiedził Poznań, gdzie w niedzielę doszło do tragicznego w skutkach wybuchu w kamienicy [ZOBACZ TUTA].

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A