ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Prezydent w Wielkopolsce. Gdzie i o której odbędzie się spotkanie z Andrzejem Dudą?

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    6.11.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

 

Wielkopolska. Około 1.500 osób (miejsca stojące) pomieści sala sportowa w Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie, gdzie odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami. Czy potrzebne będą wejściówki?

 

 

 

 

Co wielkopolanie powiedzieliby prezydentowi Polski? [ZOBACZ]

 

Głowa państwa przyjedzie do Jarocina dzisiaj (środa) - 6 listopada. Program wizyty przewiduje dwa spotkania. Jedno z samorządowcami i przedstawicielami władz - o godzinie 17.00 oraz drugie z mieszkańcami - o godzinie 17.30.

 

Obydwa te wydarzenia będą miały miejsce w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie (ul. Franciszkańska 2).

 

 

[o spotkaniu jarocińskich samorządowców z prezydentem RP - czytaj TUTAJ]

 

 

Z informacji, które otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego w Jarocinie, które koordynuje organizację wizyty prezydenta ze strony Jarocina, wynika, że spotkanie z mieszkańcami będzie miało charakter otwarty, co znaczy, że będzie na nie mógł wejść każdy - nie będą potrzebne wejściówki. Bramki zostaną otwarte od godziny 16.00. Sala może pomieścić około 1.500 osób (miejsca stojące).

 

 

 

Zanim to nastąpi prezydent będzie miał okazję porozmawiać z samorządowcami. Liczba uczestników została ograniczona przez kancelarię z Warszawy do 30 osób. Dlatego na salę wejdą tylko radni powiatowi, burmistrzowie i wójt gmin powiatu jarocińskiego, przedstawiciele urzędu marszałkowskiego oraz posłowie partii rządzącej PiS.

 

 

[o zaproszeniu do Jarocina premiera Mateusza Morawieckiego - czytaj więcej TUTAJ]

 

 

O tym, że spotkanie odbędzie się w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2, a nie na przykład na jarocińskim rynku zdecydowała kancelaria prezydenta. Warunkiem nadrzędnym było to, że ze względu na warunki atmosferyczne ma się ono odbyć pod dachem.

 

 

Starostwo w Jarocinie podało kilka propozycji sal, między innymi w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1, Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2. Organizatorzy spotkania ze strony prezydenta wybrali salę w jarocińskiej „dwójce”.
 

 

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

 

 

 

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ normalny
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Wstyd tam iść !
~ Duda day
3 miesiące temu 1
https://www.youtube.com/watch?...