ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Próbował ukraść dwa samochody, sam hodował w domu marihuanę

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    3.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Komenda Powiatowa w Pile

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Mężczyzna posiadł ponad pół kilograma marihuany. Audi. Chojnice.

 

Do nieudanych prób kradzieży dwóch aut doszło pod koniec października ubiegłego roku. Policjanci z Piły odebrali zgłoszenie od dwóch pokrzywdzonych, którzy poinformowali, że mają uszkodzone auta. Po oględzinach okazało się, że samochody miały uszkodzone stacyjki, wkładki zamków oraz systemy elektroniczne. Straty oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych.

 

Funkcjonariusze z pilskiej policji trafili na trop przestępcy pod koniec marca. Okazało się, że pojazdy próbował ukraść mieszkaniec województwa pomorskiego.

Kryminalni wspólnie z policjantami z komendy w Chojnicach weszli do jednego z chojnickich mieszkań. Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu podejrzanego ponad pół kilograma marihuany oraz urządzenia do prowadzenia uprawy konopi indyjskich w postaci nagrzewnic, wentylatorów, rur oraz namiot.

 

Zatrzymany 26-letni mieszkaniec Chojnic trafił do policyjnego aresztu w Pile. Przyznał się do próby kradzieży dwóch pojazdów marki audi w ubiegłym roku. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ hzhz
ponad rok temu ocena: 67%  1
powinni zastrzelić takiego gnoja, nic dobrego już z niego nie będzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji