ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Próbowali odebrać ponad pół kilograma amfetaminy w okolicy sadu

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    13.12.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Nowy Tomyśl

Wielkopolska. Komenda Powiatowa w Nowym Tomyśle. Zatrzymali ich na gorącym uczynku. Próbowali odebrać ponad 0,5 kilograma amfetaminy.

 

 

Do zdarzenia doszło 6 grudnia (czwartek) na terenie Lwówka (powiat nowotomyski). Funkcjonariusze policji uzyskali informację, że w obrębie jednego z sadów mają znajdować się znaczne ilości narkotyków.

Późnym wieczorem policjanci obserwowali wytypowane miejsce. W pewnym momencie podjechało dwóch mężczyzn, którzy próbowali odebrać pozostawione wcześniej narkotyki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ukradli motorower, walizkę i... kiełbasę. Grozi im do 10 lat więzienia [KLIKNIJ]

 

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańców Lwówka (powiat nowotomyski) w wieku 26 oraz 27 lat. Łącznie zabezpieczono 534 gramy amfetaminy.

Jeden z mężczyzn przyznał się, że narkotyki są jego własnością. Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty. Sąd postanowił zastosować wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Sprawa jest rozwojowa.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kiki
6 miesięcy temu 1
Komenda powiatowa gdzie, w czym? W nowym Tomyśle? Poziom expert Jarocińska
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji