ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Przedszkolaki na wybiegu, czyli Pokaz Mody Patriotycznej (FOTO)

› Aktualności ponad rok temu    12.11.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Przedszkole w Jutrosinie

Niecodzienne wydarzenie miało miejsce w Przedszkolu w Jutrosinie - Pokaz Mody Patriotycznej, jako element Ogólnopolskiego Projektu „Piękna nasza Polska cała”.

W pokazie wzięły udział dzieci z grupy „Muchomorki” i „Krasnoludki”. Wszystkie zaprezentowały swoje stroje w barwach narodowych: bieli i czerwieni. Nie zabrakło też licznych akcesoriów: szalików, kapeluszy, czapek, wianków, a nawet bocianich maskotek. - Jak na pokaz mody przystało, był czerwony dywan i błysk fleszy, ale przede wszystkim było patriotycznie i uroczo. Warto podkreślić, iż rodzice wykazali się wielkim zaangażowaniem i finezją przygotowując stroje dla swoich dzieci - podkreślają organizatorki: Sławomira Jarus, Katarzyna Wachowiak- Górnicka i Justyna Łańczak.

Zdjęcia udostępnione przez Przedszkole w Jutrosinie.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    Możliwość komentowania została wyłączona.