R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przekroczył dozwoloną ilość pojemności zbiornika. Akcja WITD

7 miesięcy temu    11.07.2018
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przekroczył dozwoloną ilość pojemności zbiornika. Akcja WITDPrzekroczył dozwoloną ilość pojemności zbiornika. Akcja WITD fot. Materiały WITD

Wielkopolska. Rosjanie mieli za duże zbiorniki w ciężarówce. Oszustwo wyszło przy kontroli inspekcji.

 

R E K L A M A

Krokodyle żartują, że zbiorniku spuchły - jak na drożdżach. Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu przy drodze krajowej numer 10 w Pile zatrzymali zespół pojazdów, który wykonywał międzynarodowy transport drożdży pomiędzy Polską a Białorusią. Zespół ten należał do rosyjskiego przewoźnika.

 


- Podczas kontroli i oględzin zespołu pojazdów okazało się, że całkowita pojemność zbiorników paliwa zamontowanych w ciągniku siodłowym i naczepie wynosiła 1625 litrów i tym samym przekroczyła dozwoloną pojemność 1500 litrów w myśl przepisów umowy o ADR dotyczącej przewozu towarów niebezpiecznych - informuje rzecznik WITD w Poznaniu.

 


Przewoźnikowi rosyjskiemu, przeciwko któremu wszczęte zostało postępowanie administracyjne, grozi do 2 tysięcy złotych kary.

 

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A