R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rekordowy jubileusz Festiwalu Piosenki Młodzieżowej. Na finał zagra Mesajah

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    28.03.2018
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Hieronim Czaplicki/materiały FPM

X Festiwal Piosenki Młodzieżowej Śpiewaj i walcz Golina 2018. Za nami przesłuchania konkursowe jubileuszowej edycji "Śpiewaj i walcz!", które odbyły się w JOK Jarocin. „Kiedy patrzyliśmy na Was i słuchaliśmy, to serce się radowało. Bardzo chcemy Wam podziękować i przede wszystkim pogratulować. Wszyscy byliście wspaniali” - piszą organizatorzy na fanpage festiwalu.


Tegoroczna edycja jest rekordowa po kilkoma względami - łącznie wystąpiło 112 wykonawców, a same przesłuchania zabrały aż 10 godzin. Jak podkreślają organizatorzy - rekordowo długie i trudne były też obrady jury, bo poziom był naprawdę wysoki.
 

R E K L A M A

Decyzją jury do koncertu galowego zaproszono 13 solistów i 5 zespołów. To są laureaci czyli nagrodzeni i wyróżnieni. Szczegółowe wyniki ogłoszone zostaną 6 kwietnia podczas koncertu galowego

- Jeśli festiwal nadal będzie się tak rozwijał, to za rok trzeba będzie pomyśleć o 2 dniach samych przesłuchań. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Kategoria zespołów wokalano - instrumentalnych okazała się strzałem w dziesiątkę nagrodzić powinniśmy zacznie więcej osób - mówi Tomasz Jankowski, główny organizator festiwalu. - To był prawdziwy maraton. Uczestnicy przyjechali z ponad 30 miejscowości z terenu całej Południowej Wielkopolski.

 

6 kwietnia o godzinie 18.00 w JOK Jarocin odbędzie się koncert galowy festiwalu. Gwiazdą specjalną będzie Mesajah. Wciąż można kupić bilety na to wydarzenie [ZOBACZ TUTAJ]

Wyniki

SOLIŚCI:

Martyna Antczak (z piosenką "To mój czas")
Maciej Bachorski
Julia Banasiak
Marianna Dunaj
Aleksandra Dura
Michalina Matuszak
Sandra Michalak
Nicola Kaczmarek
Zuzanna Klotzel
Marta Popiel
Adrian Sitarz
Dobrosława Wielgosz
Olga Wojtkowiak

ZESPOŁY:

AntArt
Czajniki (Ognisko - grupa dziecięca)
Ognisko Muzyczne - grupa młodzieżowa
Senders
Tacy Nie Inni

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A