ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rekordowy wynik. 200 tys. ludzi w jednym roku

› Aktualności ponad rok temu    28.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. RadioPoznań/Jacek Butlewski

Kilkanaście minut po dwunastej pan Marcin bardzo miło się zaskoczył. - Nie spodziewaliśmy się takiej niespodzianki, pogoda dziś nieciekawa, więc postanowiliśmy ukryć się pod dachem – powiedział.

Okazało się, że Marcin był dwustutysięcznym gościem w tym roku w poznańskiej Palmiarni. Odwiedził ją wraz córeczką Hanią. Palmiarnia przygotowała dla nich niespodzianki.

Dyrektor Palmiarni Przemysław Szwajkowski powiedział, że tak dużej frekwencji nie było tu od 1994 roku. - To dla nas powód do dumy, liczba zwiedzających jest tak duża m.in dzięki dobrej reklamie i stworzeniu w tym roku działu dydaktycznego, którego wcześniej tu nie było - mówi. Palmiarnia poznańska to jeden z większych działających w Europie obiektów tego typu.

Źródło RadioPoznań

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.