ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Remont mostu na drodze krajowej nr 15. Będą utrudnienia

› Aktualności 8 miesięcy temu    20.09.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. UM we Wrześni

Wielkopolska. Drogi Wielkopolski. Krajowa droga nr 15. Remont mostu na drodze nr 15

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, odział w Poznaniu szykuje się do poważnej inwestycji w ciągu srogi krajowej nr 15 na terenie powiatu wrzesińskiego (kierunek między innymi na Miłosław i Gniezno).

 

W przyszłą środę 26 września rozpocznie się remont mostu na rzece Wrześnicy (ul. Daszyńskiego). Roboty planowane są do 10 listopada 2018 roku.

 

„W czasie prac ruch pojazdów odbywać się będzie połową jezdni. Firma remontowa zapewni kierowanie ruchem przez osoby do tego uprawnione - informuje UM we Wrześni, który powołuje się na komunikat GDDKiA. „Poza godzinami pracy w miejscu robót będzie ustawiona sygnalizacja świetlna”.

 

Ponieważ ul. Daszyńskiego jest drogą przelotową przez Wrześnię, wielu miejscowych kierowców przewiduje, że remont może spowodować nawet chwilowy paraliż. Kto w tych dniach jedzie tranzytem DK 15 powinien Wrześnię omijać.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ yeti
  8 miesięcy temu ocena: 80%  1
  "sroga ta krajówka" ....tak szybko z podniecenia pisał ten artykuł, że nawet nie sprawdził czy nie ma błędów...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji