R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rolls-Roycem do pierwszej komunii [SONDA]

› Aktualności ponad rok temu    6.06.2017
Redakcja
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A

Maj to miesiąc, w którym dzieci tradycyjnie przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Z roku na rok uroczystość coraz bardziej się komercjalizuje. Wartość prezentów wynosi aktualnie nawet kilka, kilkanaście tysięcy złotych.

R E K L A M A

Co roku rodzice, chrzestni, krewni i zaproszeni goście muszą coraz głębiej sięgać do kieszeni by zadowolić pierwszokomunijne dzieci. Prezenty zdecydowanie przysłoniły sam sakrament.

No, bo jak inaczej nazwać sytuację, gdy po trzecioklasistę, który właśnie przyjął komunię świętą, podjeżdża pod kościół Rolls-Royce, by zabrać go na huczne przyjęcie? Z drugiej strony, kto bogatemu zabroni.

Jak skomentować gotową listę prezentów, z której zaproszeni na uroczystość goście mają wybrać prezent - jaki kupią dziecku?

Najgorzej mają chrzestni – oni muszą wysupłać co najmniej „tysiaka”, albo zdecydować, które z nich kupuje laptopa w wersji „PRO”, a które robi w pokoju dziecka projektor z ekranem do oglądania filmów. Mało? Na takich listach są też rowery, quady, obóz językowy na Malcie, wycieczka do Disneylandu, stworzenie ściany wspinaczkowej, drony, a także sprzęt elektroniczny (konsole, telefony komórkowe, tablety, smartwatche). Najbardziej zamożni chrzestni decydują się na kupno quadów.

W związku z czasem komunii mamy do naszych internautów pytanie: Jaka powinna być wartość prezentu na I Komunię Świętą? Prosimy o głos i komentarze.

Jaka powinna być wartość prezentu na I Komunię Świętą?

ankieta dodana 06.06.2017, ilość wszystkich głosów: 201
do 100 zł
6%
od 100 zł do 250 zł
39%
od 250 zł do 400 zł
34%
od 400 zł do 500 zł
13%
od 500 zł do 1.000 zł
3%
Powyżej 1.000 zł
5%
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A