ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Może mieć związek z zabójstwem kobiety

› zwielkopolski24› Wielkopolska 18 dni temu    8.01.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Policja Wielkopolska

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Poznaniu. Trwają poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą.

 

 

 

 

Funkcjonariusze policji z Poznania po raz kolejny zwracają się z prośba do internautów o pomoc w identyfikacji osoby, która może mieć związek z zabójstwem. Policja informuje, że zwłoki zamordowanej kobiety odnaleziono 19 września 2018 roku w pobliżu Mostu św. Rocha w Poznaniu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Stwierdzili rażące zaniedbania i wezwali służby weterynaryjne [KLIKNIJ]

 

Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Dodatkowo policjanci sporządzili wersje wyglądu poszukiwanego.

 

Zobacz w galerii zdjęcia z monitoringu oraz rysopis. 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo, pod numerem telefonu 609 802 912. Informację można przekazać także w każdej jednostce policji na terenie całego kraju.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Możliwość komentowania została wyłączona.
  ~ MOJE ZDANIE
  18 dni temu ocena: 83%  1
  A GDYBY BYŁ TO UKRAINIEC PRZEBYWAJACY KILKA MIESIĘCY W POLSCE ? TAKI TYP ZNIKA I NIKT GO NIGDY NIE ROZPOZNA. BŁĄD TO NIE ROBIENIE KARTOTEK OBCOKARAJOWCOM