R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rusza największy festiwal disco w Wielkopolsce. Disco Stars Festiwal 2018

9 miesięcy temu    2.06.2018
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Disco Stars Jarocin 2018. Disco Jarocin. DSF 2018. Disco na polanie. Ich Troje w Jarocinie

 

R E K L A M A

Dzisiaj (sobota 2 czerwca) o godzinie 15.00 otworzą się bramy festiwalowe tegorocznej edycji Disco Stars Festiwal. W tym roku impreza potrwa tylko jeden dzień. Zamiast nad zalewem w Roszkowie publiczność będzie się bawić na polanie przed Pałacem Radolińskich [ZOBACZ TUTAJ].

 

Organizatorzy na bieżąco pokazują na swoim fanpage postępy przygotowań. W jednym z ostatnich wejść na żywo zdradzili, że na scenie pojawi się… łóżko. Przedmiot ma związek z występem największej gwiazdy – zespołu Ich Troje [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

- Za nami łóżko. Każdy się pyta, po co to łóżko. To łóżko będzie główną gwiazdą koncertu Ich Troje. A co będzie się na nim działo, tego nie będziemy zdradzać – mówi z tajemniczym uśmiechem Paweł Zawieja. - Każdy zadaje pytania, ale co dalej się stanie w tym łóżkiem to zdecyduje Michał.

 

Wszyscy zastanawiają się, jaka będzie pogoda. Wczoraj po kilku naprawdę upalnych dniach, nad nasz region nadciągnęły chmury, a gdzieniegdzie padał deszcz.

- Odganiamy chmury od Jarocina, żeby one sobie poszły bokiem, dziś i jutro. Myślimy, że pogoda będzie ok. Damy radę - mówi Bartosz Walczak i przypomina, że teren całego festiwalu jest monitorowany i pilnowany przez ochronę.

Cały czas dostępne są jeszcze bilety na DSF. Organizator zapewnia, że wejściówki będzie można kupić również przed samym wydarzeniem. Ważna informacja – festiwalowicze otrzymają specjalne opaski i będą mogli opuszczać teren festiwalu i wracać.

Od 15.00 przy ul. Kasztanowej w Jarocinie zacznie działać strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych. 

Mamy również niespodziankę dla naszych czytelników. Śledźcie dzisiaj nasz fanpage. Być może uda się zdobyć jeszcze bilet ufundowany przez DSF 2018.

Zapraszamy na relację z DSF 2018.

15:00 – otwarcie bram
16:00-18:00 – Koncert Premier

Harmonogram koncertów:
18:00 – ANDRE
19:00 – MENAGO
19:30 – Ich Troje
21:30 – Two Boys
22:00 – Markus P
23:00 – MENELAOS
23:30 – Red Queen
24:00 – MIG
1:00 – GRUPA CENTRUM

Wstęp dla dzieci w wieku do 12 lat kosztuje 5 zł. W dniu festiwalu, w punkcie opaskowania dzieci w wieku 7-12 muszą okazać się ważną legitymacją szkolną. Bilety normalne (od 12 lat) dostępne na stronie biletomat.pl (45 zł) oraz w kasach w dniu imprezy w cenie 50 zł.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Aaliyah Brown
8 miesięcy temu 1
Amazing article thanks for sharing. https://spanishto-english.com/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A