ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rzepecki nie będzie "jedynką" Kukiz'15 i PSL

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    21.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 6 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. PAP/Tomasz Gzell

Wielkopolska. Łukasz Rzepecki z Kukiz'15 nie będzie startował z pierwszego miejsca na listach komitetu Polskiego Stronnictwa Ludowego-Koalicja w okręgu konińskim.

 

 

 

Na konferencji prasowej zorganizowanej przed Sejmem, poseł Łukasz Rzepecki z Kukiz'15 poinformował, że nie będzie startował z pierwszego miejsca na listach komitetu Polskiego Stronnictwa Ludowego - Koalicja Polska w okręgu konińskim.

 

 

- Nie mam przywiązania do tego terenu, nigdy tam nie byłem. Co mam tym ludziom powiedzieć, że dostałem "jedynkę" i jestem? - tłumaczył.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Szokujące nagranie. Ksiądz umawiał się na seks i chciał kupić narkotyki [WIDEO] [KLIKNIJ]

 

Łukasz Rzepecki w 2015 roku został wybrany do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

– Po podpisaniu porozumienia między Polskim Stronnictwem Ludowym a Kukiz'15, kierownictwo Kukiz'15 zaproponowało mi "jedynkę" z okręgu konińskiego, który jest w Wielkopolsce. Okręg sieradzki jest dla mnie najważniejszy, wyborcy z tego okręgu są dla mnie najważniejsi. Oni mi zaufali, w 2015 roku oddali na mnie swój głos – mówił na konferencji Łukasz Rzpecki.

 

Rzepecki zwrócił się również bezpośrednio do szefa Kukiz'15: – Tłumaczyłem Pawłowi Kukizowi, że nigdy nie byłem w Koninie, natomiast nadal przekonywano mnie do startu z tego okręgu. Więc pytam Pawła Kukiza: gdzie są te JOW-y? – czytamy wypowiedź Rzepieckiego na TVP INFO.

 

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ niech spda do Kaczyńskiego, do troli
6 miesięcy temu ocena: 50%  6
niech ten cały Rzepecki spier....dala do normalnej roboty, bo widać że ten gość jeszcze swoich rąk nie zajął normalna robotą, wielki cwaniaczek, tylko daleko od takiego dziadostwa niech spieprza spowrotem do Kaczyńskiego do "chodowli troli"
~ POLIN 2021
6 miesięcy temu ocena: 0%  5
BANDA CZWORGA PO-PIS-SLD -PSL ! STWORZYLI TAKIE PRZYBUDÓWKI JAK WIOSNA I INNE BADZIEWIA PO TO BY MIEĆ MONOPOL NA ZARZĄDZANIE BYDŁ€M W POLADZIE ! W 2020 CZEKAJĄ NAS SUPER MEGA PODWYŻKI WSZYSTKIEGO ! PO TO BY ZNISZCZYĆ KRAJ A NAS WYGNAĆ Z DOMÓW W 2021 TU BĘDZIE JUŻ POLIN !!!
~ cookies
6 miesięcy temu ocena: 100%  4
Ale o tym, że dostał 2 miejsce w swoim okręgu to nie wspomniał. Wolał zrezygnować niż startować z 2 miejsca. To tylko podsumowuje tego pana.
~ sr
6 miesięcy temu ocena: 25%  3
Złotówka jeszcze nigdy nie była taka słaba. Pamiętacie lata 80 - te, jak pieniądze nie były nic warte i nie można było za nie nic kupić ? PiS zapożyczy Polskę i doprowadzi do takiego kryzysu jak Gierek.
~ leon
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
RAWICZANIE PROSZĘ WAS NIE GŁOSUJCIE NA PO-KO-WCÓW A SZCZEGÓLNIE WITczaka-szczujcy
~ LOŻA IZR@EL
6 miesięcy temu ocena: 69%  1
KUFIS CZYLI MARIONETKA SŁUŻB ... PANIE KUFIS MY JUŻ PANU DZIĘKUJEMY ! KTO MA ROZUM TO WIE KIM JESTEŚ PANIE NA SZNURKACH SŁUŻB