R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rzucił się na przypadkową ofiarę z tłuczkiem do mięsa

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    12.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. ostrow24.tv

Wielkopolska. Ostrowskie media donoszą o niecodziennym zdarzeniu, do jakiego doszło w weekend na ul. Wiosny Ludów.

R E K L A M A

 

Jak wynika z relacji, starszy mężczyzna wyszedł w sobotni wieczór z domu z tłuczkiem do mięsa. Mieszkaniec miał iść ulicami miasta za swoją sąsiadką.

 

„Ta po zorientowaniu się, że mężczyzna wciąż za nią podąża, ze strachu weszła do lokalu przy ul. Wiosny Ludów w Ostrowie Wielkopolskim. Wtedy mężczyzna tłuczkiem uderzył ochroniarza w czoło” - informuje portal ostrow24.tv.

 

O sprawie natychmiast zawiadomiono miejscową policję. Do zdarzenia doszło w ruchliwym miejscu. Stąd w mediach społecznościowych natychmiast pojawiło się sporo zdjęć dokumentujących interwencję.

 

Na ilustracjach zamieszczonych przez portale interweniujących policjantów, którzy na chodniku obezwładnili napastnika. Ponoć zatrzymany tłumaczył funkcjonariuszom, że chciał „ochronić swoją sąsiadkę”.

 

Kobieta nie odniosła obrażeń. O tym jakie konsekwencje poniesie napastnik będzie musiał zdecydować sąd. Niewykluczone, że biegli będą musieli wydać opinię, czy zatrzymany nie ma zaburzeń świadomości.

 

Do podobnego zdarzenia doszło kilka tygodni temu w Jarocinie. Tam 48-latek zaatakował młotkiem parę przebywającą w mieszkaniu [ZOBACZ TUTAJ].

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A