R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ścigany listami gończymi w końcu złapany przez policję

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    11.03.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Komenda Miejska Policji w Koninie

Wielkopolska. Wydział Kryminalny w Koninie. Komenda Miejska Policji w Koninie. Zatrzymany 25-latek w Lesznie.

 

 

R E K L A M A

Policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Koninie udało się zatrzymać byłego mieszkańca Konina. Za 25-latkiem rozesłano kilka listów gończych, przez co od 2014 roku ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany był za uszkodzenia mienia, bójki, włamania oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

 

Mężczyzna mieszkał w Koninie, ale kiedy zaczęły pojawiać się problemy z prawem postanowił przenieść się do Leszna. Nie uchroniło go to jednak przed odnalezieniem przez policjantów. 6 marca we wtorek przed godziną 6:00 funkcjonariusze pojawili się w okolicach domu poszukiwanego. Kiedy 25-latek wyjechał z domu, policjanci wraz z pomocą drogówki z Leszna zatrzymali samochód.

 

Pomimo tego, że mężczyzna podał funkcjonariuszom inne dane osobowe, policjanci doskonale wiedzieli jak wygląda i sztuczki 25-latka na nic się nie zdały. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do aresztu, ale już niedługo trafi do więzienia, ponieważ ciąży nad nim wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności.

Wszystkie sądy, które ścigały 25-latka będą mogły zakończyć prowadzone przeciwko niemu postępowania.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A