R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Seat wjeżdża pod pociąg. Kierowca nie żyje. Policja pokazuje nagranie [WIDEO]

› Aktualności 4 miesiące temu    28.05.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Śląska policja

Na Wielkopolskich drogach doszło już w tym roku do kilku poważnych zdarzeń na przejazdach kolejowych. Samochody w starciu z pociągiem nie mają żadnych szans. Dlatego tak ważne jest, by kierowcy na przejazdach zachowywali maksimum uwagi. Zwykłe zatrzymanie się przed torami nierzadko ratuje życie.

 

R E K L A M A

W marcu koło Rokietnicy osobówka wjechała pod pociąg. Mimo wysiłków ratowników kierowcy nie udało się uratować [TUTAJ]. Podobnie było na bocznej drodze w Garbach, gdzie zginał młody kierowca prowadzący dostawcze auto [TUTAJ].

 

Kierowcy z dużą nonszalancją podchodzą do przejazdów kolejowych. Zwłaszcza tam, gdzie niema rogatek, lub są tzw. półrogatki. Niewiele zmieniają w tym zakresie kontrole, apele policji i akcje społeczne kolejarzy.

 

Ślaska policja, za zgodą prokuratury, zdecydowała się opublikować wstrząsające nagranie wypadku, do którego doszło na początku maja tego roku.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że kierujący Seatem Ibiza wjechał na tory mimo opuszczonych półzapór. Chwilę później zderzył z jadącym od strony Lublińca pociągiem towarowym. 46-latek jadący Seatem i 33-letni pasażer tego auta zostali przewiezieni do szpitala. Niestety starszy z mężczyzn zmarł – relacjonuje Marta Ladowska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. 

Funkcjonariusze podkreślają, że publikacja nagrania ma służyć ku przestrodze i jednocześnie apelują do wszystkich kierowców o ostrożność na przejazdach kolejowych.

[ZOBACZ WIDEO]

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ NOSACZ
4 miesiące temu ocena: 80%  2
CEBULACKI ZWYCZAJ WYNIESIONY Z PRLU ! KOLEJKA ALBO BARIERA-OGRANICZENIE TO OD RAZU CEBULAK MUSI OMINĄĆ BOCZKIEM -W KAŻDEJ DZIEDZINIE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bzyk
4 miesiące temu ocena: 75%  1
Jak dla mnie to nikt zdrowy na umyśle tak nie robi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A