R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Siatkarz będzie promował miasto. Zobaczcie za ile

› Aktualności ponad rok temu    31.10.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. krotoszynska.pl/Wydział Promocji/UMiG Krotoszyn

Krotoszyn stawia na promocję przez sport. Miasto promować będzie Łukasz Kaczmarek - atakujący reprezentacji Polski w siatkówce.

Pochodzący z Krotoszyna 23 -letni zawodnik zaczynał od "plażówki". W 2011 roku z Maciejem Kosiakiem wywalczył mistrzostwo świata juniorów w siatkówce plażowej. W tym samym roku wraz Sebastianem Kaczmarkiem został Mistrzem Europy do lat 18. Rok później, wraz z Sebastianem Kaczmarkiem, został srebrnym medalistą Mistrzostw Świata w Piłce Plażowej juniorów do lat 19.

Krotoszynian podpisał właśnie umowę o współpracy z gminą. Na mocy porozumienia miasto będzie mogło wykorzystać wizerunek 23-letniego siatkarza.

- Pan Łukasz Kaczmarek zezwolił na zamieszczanie swoich zdjęć. Umieścimy na stronie internetowej opis jego sylwetki, aby promować go wśród mieszkańców Krotoszyna. Będziemy mogli wykorzystać jego wizerunek na billboardach i przygotujemy film z jego pobytu w Krotoszynie, który będzie można obejrzeć na kanale Youtube – informuje Jacek Kępa, naczelnik wydziału promocji w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie.  

R E K L A M A

Za to wszystko miasto zapłaciło siatkarzowi 5 tysięcy złotych. Umowa nie ma ograniczeń czasowych. - Pan Łukasz Kaczmarek będzie zaznaczał Krotoszyn w swojej dalszej karierze. Cieszymy się, że taki sportowiec będzie promował nasze miasto, bo wierzymy, że w dalszej przyszłości będzie czynił jeszcze większe postępy niż dotąd – podsumował Jacek Kępa. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A