R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Sieć chwali się podwyżkami. Pracownicy mają dostać od 200 do 550 zł brutto

› zwielkopolski24 9 miesięcy temu    3.01.2018
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały prasowe JM

Wielkopolska. Wynagrodzenia. Markety. Wynagrodzenia w marketach. Wynagrodzenia w Wielkopolsce

R E K L A M A

Właściciel jednej z największych sieci marketów w Polsce informuje o podwyżkach dla pracowników zatrudnionych w sklepach i centrach dystrybucji.

- Podwyżki wynoszą od 200 zł do 550 zł brutto w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska. To już czwarta podwyżka pensji w Biedronce w ciągu dwóch lat. JMP jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce, zatrudniającym obecnie ponad 65 tys. osób w oparciu o umowy o pracę – informuje Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka.

Rzecznik JM precyzuje, że wśród grup objętych styczniowymi podwyżkami są sprzedawcy-kasjerzy, zastępcy kierowników sklepów, kierownicy sklepów, magazynierzy, magazynierzy kompletacji oraz inspektorzy w centrach dystrybucyjnych. W sumie podwyżkami objętych zostało ponad 60 tys. osób zatrudnionych w JMP.

 

- Mamy świadomość tego, jak ważna dla budowy zaufania klientów jest satysfakcja naszych pracowników. Budując konsekwentnie pozycję Biedronki jako pracodawcy pierwszego wyboru w sektorze handlowym, dzięki tym podwyżkom chcemy docenić wkład naszych pracowników w rozwój całej firmy - mówi Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska.

 

Ile zarabia się na kasie w Biedronce? JM deklaruje, że osoby rozpoczynające pracę jako kasjer na pełen etat będą mogły zarobić co najmniej 2650 zł brutto, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności.

- Pierwszą podwyżkę otrzymają już po roku pracy, natomiast po trzech latach kolejną, dzięki czemu ich zarobki wzrosną do co najmniej 2950 złotych brutto miesięcznie. W wybranych lokalizacjach kwoty te są wyższe, przykładowo dla warszawskiego sprzedawcy-kasjera osiągają wartość nawet 3550 zł brutto po trzech latach pracy. Ponadto każdy sprzedawca-kasjer może otrzymać dodatkowo do 500 zł brutto uznaniowej premii kwartalnej w zależności od wyników- informuje biuro prasowe sieci.

Jak wynika z komunikatu JM podwyżki objęły również kadrę kierowniczą sklepów, która włącznie z zastępcami kierowników sklepów liczy ponad 14 tys. osób.

Więcej zarabiać mają również magazynierzy i osoby odpowiedzialne z kompletację. W zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji zarobią od 3050 zł do 4 000 zł brutto przy uwzględnieniu nagrody za brak nieplanowanych nieobecności w danym miesiącu.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ JM
9 miesięcy temu ocena: 100%  6
PISZCIE ILE DOSTAJĄ NA RĘKĘ !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ byk na byku
9 miesięcy temu ocena: 100%  5
"...osoby odpowiedzialne z komplementację..." A kogo one tak komplementują jak już zakończą kompletację?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
9 miesięcy temu ocena: 100%  4
Wiem, że to ZUS i podatki to nie wina Jeronimo Martins ale trzeba to powiedzieć obiektywnie, e 2650zł brutto to 1913zł do ręki. To nadal nie są pieniądze, które rekompensują tym kobietom "na kasach" tak cieżką pracę. Bo ta praca to nie jest tylko kasa i siedzenie ale też dźwiganie towarów z rozładunku, dbanie o ekspozycję, przeklejanie etykiet cenowych jak przyjdzie promocja itp.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
9 miesięcy temu ocena: 67%  3
Oj płaci, płaci. Lecą trzynastki, czternastki, deputaty itp
~ ukrainiec
9 miesięcy temu ocena: 20%  2
Za leżenie nikt nie płaci
R E K L A M A
~ Michu
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
2650 brutto. dolicz do tego koszt całkowity zatrudnienia bo na 2650 zł koszt zatrudnienia się nie kończy i tu specjalne podziękowania dla państwa
R E K L A M A