ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sieć komórkowa ostrzega przed oszustami. Nie oddzwaniaj na ten numer!

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    23.08.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Orange Polska. Sieć komórkowa ostrzega przed próbami połączeń z egzotycznych krajów. Komunikat dla klientów. Orange.

 

 

Na stronie internetowej CERT, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo klientów sieci, pojawił się komunikat dla użytkowników sieci Orange.

Sieć informuje, że niebezpieczny numer, który próbuje się połączyć z klientami, to tak naprawdę oszuści. Oddzwonienie na ten numer może skutkować wysokimi kosztami za połączenie z Republiką Środkowoafrykańską.

 

CZYTAJ: Uwaga na fałszywe SMS-y. Ktoś się podszywa pod markety. Możecie stracić pieniądze [KLIKNIJ]

 

Oficjalny komunikat Orange:

W ostatnich dniach do CERT Orange Polska trafiły informacje o próbach połączeń (być może nie tylko do klientów Orange Polska) z numeru +236 77 99 06 17. To kolejny przypadek oszustwa - jeśli oddzwonicie na ten numer, zostaniecie obciążeni wysoką kwotą za połączenie z Republiką Środkowoafrykańską. Nie dajcie się zwieść - to nie jest numer do Ciechanowa.

 

Niebezpieczny numer: +236 77 99 06 17.


 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!