R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Skatował kota. Grozi mu do dwóch lat więzienia

› Aktualności ponad rok temu    12.09.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Co trzeba mieć w głowie, żeby skatować kijem kota. Sprawcy nie tłumaczy nawet to, że był pod wpływem alkoholu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w gminie Gostyń starszy mężczyzna znęcał się nad kotem, bijąc go kijem.

- Na miejscu zdarzenia policjanci potwierdzili treść zgłoszenia. Świadkowie wskazali również miejsce, w którym leżał skatowany kot. Zakrwawione zwierzę jeszcze oddychało, lecz nie było w stanie się ruszać.

Rannym zwierzęciem zajął się miejscowy weterynarz - informuje aspirant sztabowy Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej komendy powiatowej policji.

Wezwany lekarz weterynarii określił stan zwierzęcia jako ciężki i zabrał go do lecznicy.

Mężczyzna podejrzewany o dokonanie tego czynu, to 71-letni mieszkaniec gminy Gostyń.

- W chwili zdarzenia był w stanie po użyciu alkoholu. W rozmowie z policjantami przyznał się, że trzykrotnie uderzył kota kijem, a gdy zwierzę przestało się ruszać wrócił do domu. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 - informuje Sebastian Myszkiewicz.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ 1234
ponad rok temu 1
Jakim trzeba być SKURWIELEM ŻEBY TAK ŻYWE ZWIERZĘ POTRAKTOWAĆ. A ZA DWA LATA WYJDZIE I ZROBI TO SAMO POWINNO ZROBIĆ MU TO SAMO CO TEMU KOCIAKOWI
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A