R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Służby zbierają czekoladę z A2 i podnoszą ciężarówkę. Właściciel cysterny przeprasza WIDEO

10 miesięcy temu    9.05.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Stopklatka z wideo slupca.pl.

Po wypadku cysterny z czekoladą na wielkopolskim odcinku A2 [ZOBACZ TUTAJ] ruch na autostradzie jest od rana sparaliżowany. W trakcie trwających wciąż działań służb – między innymi straży pożarnej – kierowcy muszą jeździć objazdami i stać w korkach.

R E K L A M A

 

- Cysterna została już odholowana na miejsce obsługi podróżnych w Skarboszewie. Obsługa autostrady nadal usuwa zalegającą na jezdni czekoladę. Jak dowiedzieliśmy się w słupeckiej komendzie PSP, w ciągu najbliższej godziny te prace powinny się zakończyć na nitce w stronę Poznania – informuje portal slupca.pl.

 

Wówczas jak przewiduje obsługa A2 ruch w kierunku stolicy Wielkopolski ma zostać przywrócony. Nie wiadomo, kiedy nastąpi to na drugiej nitce.

W internecie jest też krótkie oświadczenie firmy Stando, do której należała ciężarowka, która uległa wypadkowi. Pojawiło się pod filmem dokumetującym wysiłki służb celem przywrocenia ruchu na A2.

 

„W związku z wieloma telefonami i zapytaniami w sprawie wypadku cysterny Stando na trasie A2 w okolicach Graboszewa, o którym głośno w mediach – bardzo dziękujemy za troskę i słowa otuchy. Sytuacja jest bardzo trudna odpowiednie służby pracują nad jej rozwiązaniem. Najważniejsze, że nie ucierpiały osoby postronne i nikt w tym wypadku nie zginął” – czytamy.

„Bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia jakie powstały w wyniku tego przykrego wypadku, szczególnie przepraszamy osoby postronne, które cierpią stojąc w korkach. Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość. Pracownicy Stando”

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A