ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Śmiertelne zdarzenie w szpitalu. Lekarz zmarł podczas dyżuru?

› zwielkopolski24› Wielkopolska 6 miesięcy temu    25.02.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Pleszew. W pleszewskim szpitalu doszło do tragicznego zdarzenia. Zmarł pracujący tutaj lekarz.

 

 

 

Lekarz został znaleziony wczoraj (24 lutego) rano przez personel szpitala. Portal zpleszewa.pl nieoficjalnie informuje, że nie było z nim kontaktu od kilku godzin.

Sprawę potwierdza policja. Obecnie trwają jeszcze czynności pod nadzorem prokuratora, które mają wyjaśnić, jak konkretnie doszło do zdarzenia.

 

- Zmarł 40-letni lekarz, został znaleziony rano przez osobę z personelu - potwierdza Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

 

Wiadomo już, że wykluczono udział osób trzecich. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że lekarz znaleziony został na oddziale kardiologii - nie był etatowym pracownikiem PCM, pochodzi z woj. łódzkiego.

Wiadomo, że lekarz przebywał na dyżurze od piątku (22 lutego). - Zgłoszenie wpłynęło do nas po godz. 10.00, kiedy to pracownicy znaleźli ciało - informuje rzecznik policji.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!