R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Śmiertelny wypadek. Honda uderzyła w ciężarówkę. Pasażer nie żyje, kierowca w szpitalu

› zwielkopolski24 7 miesięcy temu    30.05.2018
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. rawicz24.pl

Do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch aut - dostawczego iveco i osobowej hondy doszło na S5, na węźle Żmigródek. Jak nas poinformował kpt. Grzegorz Hurkasiewicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Trzebnicy, pasażer hondy nie żyje, druga osoba podróżująca tym samochodem została ranna - podaje portal rawicz24.pl 

R E K L A M A

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Poznania. - Z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy zjechał na drugi pas, uderzył najpierw w samochód dostawczy, potem w barierę energochłonną i w wyniku tego zdarzenia pasażer samochodu osobowego poniósł śmierć na miejscu - informuje portal podk. Piotr Dwojak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy. 

Ruch na wiadukcie jest zablokowany. Samochody jadące od Wrocławia w kierunku Rawicza muszą na węźle Żmigródek zjechać z ekspresówki, objechać miejsce wypadku drogą poniżej wiaduktu i ponownie wjechać na S5. - Na chwilę obecną ruch odbywa się płynnie - dopowiada policjant. 

Na miejscu są służby ratunkowe, pracują strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Trzebnicy i Rawicza, Ochotnicza Straż Pożarna ze Żmigrodu oraz policja. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fafik
7 miesięcy temu 1
Tylko, że ten wypadek był na terenie województwa dolnośląskiego...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A