ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Śmiertelny wypadek na DK 36. Nie żyje 62-latek

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    26.02.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Jak poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu - na drodze krajowej nr 36 doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba nie żyje.

 

 

 Zderzyły się dwa samochody osobowe marki peugeot oraz ciężarówka. Zginął kierowca jednej z osobówek. Jadącej drugim peugeotem kobiecie zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy na miejscu wypadku. Nie wymagała hospitalizacji. Droga jest zablokowana. Kierowcy jadący w stronę Krotoszyna kierowani są na objazd przez Jagodnię i Rozstępniewo. Na miejscu pracują wszystkie służby.
 

CZYTAJ TAKŻE: Był krzyż, świece i... kusza. Chciał zabić żonę i siebie? [KLIKNIJ]


Jak się dowiedzieliśmy, zginął 62-letni mieszkaniec Krotoszyna. W zdarzeniu uczestniczyła także 27-letnia mieszkanka gminy Miejska Górka, kierująca samochodem osobowym oraz 37-latek z województwa lubelskiego (kierowca cieżarówki). 

[AKTUALIZACJA, godz. 14.35]


Kilkanaście minut temu służby zakończyły działania. Droga krajowa nr 36 jest już przejezdna.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.