R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Spowodował wypadek i uciekł. Pościg policji za sprawcą

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    10.07.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Wypadek na drodze wojewódzkiej. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

 

R E K L A M A

 

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 444 między Krotoszynem, a Sulmierzycami.

39-letni mieszkaniec jednej z wsi pod Zdunami (powiat krotoszyńki), kierujący Fordem Pumą, nie ustapił pierwszeństwa i zderzył się z Renault Scenic. W wyniku uderzenia, kierowca Renault wypadł z drogi i wjechał do pobliskiego lasu.

Sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Jednak już po kilkuset metrach porzucił swój samochód. Świadkowie twierdzą, że z pojazdu uciekły dwie osoby.

 

CZYTAJ TAKŻE: Wypadek na wielkopolskim odcinku S5. Dwie osoby trafiły do szpitala [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Policjanci ustalili jednak kim był sprawca wypadku i udali się do jego miejsca zamieszkania. 39-latek przebywał w ogrodowej altanie. Na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać w stronę lasu.

 

- Policjanci ruszyli za nim. W tym lesie go złapali – mówią świadkowie całego zajścia. - Zakuli go w kajdanki i zaprowadzili do radiowozu. Scena jak na filmach - dodają. 

 

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie zmierzające do wyjaśnienia okoliczności wypadku i zachowania mężczyzny. Ustalają także kto podróżował z 39-latkiem podczas zdarzenia.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A