R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Sprawdź czy możesz dostać darmowy bilet kolejowy na podróż po Europie!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    15.05.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. DiscoverEU. Unia Europejska rozda 15 tysięcy międzynarodowych biletów kolejowych Interrail. Darmowa podróż po Europie.

 

R E K L A M A

 

Dzięki biletom Interrail, uczestnicy programu będą mogli odbyć podróż, od lipca do września 2018 roku, która maksymalnie będzie mogła potrwać 30 dni. Każdy uczestnik będzie zobowiązany odwiedzić od 1 do 4 europejskich krajów z 30 możliwych, w tym m.in. Niemcy, Włochy, Austrię oraz Francję.

Kto może ubiegać się o darmowe bilety?

W programie DiscoverEU mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej 1 lipca 2018 roku ukończą 18 lat i są obywatelami (lub rezydentami) Unii Europejskiej. Zgłoszenia są przyjmowane indywidualnie oraz w grupach (maksymalnie 5 osób).

Jeśli jednak urodziłeś się po 1 lipca - nie masz powodów do zmartwienia. O takie bilety możesz aplikować już w przyszłym roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Węgiel na torach. Wykoleiło się 12 wagonów pociągu [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Zgłoszenia będą przyjmowane już od 12 do 26 czerwca 2018 roku na stronie EUROPEAN YOUTH PORTAL [KLIKNIJ]. Osoba, która dostanie jeden z 15 tysięcy biletów, zostanie poinformowana już na początku lipca. Jednak każdy kandydat będzie jeszcze musiał rozwiązać quiz, który będzie zawierał pytania dotyczące dziedzictwa kulturowego oraz wyborów do Parlamentu Europejskiego. Co więcej, uczestnicy będą musieli opublikować w mediach społecznościowych przebieg swojej podróży i zgodzić się na wykorzystanie fotografii podczas wystawy podsumowującej pierwszą edycję DiscoverEU.

Ceny dla osób w wieku od 12 do 27 lat zaczynają się od 296 euro (ok. 1275 złotych) za bilet, który umożliwia posiadaczom codzienne podróżowanie przez 15 dni.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jowita
6 miesięcy temu 1
Darmowy bilet kolejowy? To wydaje się niemożliwe. A czy na Karaiby- http://www.rejsy-po-karaibach.... też dotrę za darmo?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A