ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Strażacy weszli do płonącego budynku. W środku leżał mężczyzna

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    19.04.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.krotoszynska.pl

Wielkopolska. Pożar w budynku wielorodzinnym. Straż w akcji. Znaleziono martwego mężczyznę.

W Rozdrażewie (powiat krotoszyński), przy ulicy Dworcowej doszło do pożaru. Ogień pojawił się w jednym z budynków mieszkanych. 

 

 

Na miejsce zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej i Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna. Istniało bowiem podejrzenie, że w środku objętego płomieniami obiektu mogą przebywać osoby poszkodowane. 

Strażacy po stłumieniu ognia weszli do środka płonącego budynku, by przeszukać wszystkie pomieszczenia. W jednym z nich ujawnili mężczyznę, który nie dawał oznak życia - informuje portal krotoszynska.pl [TUTAJ]. 

 

 

Po ewakuowaniu mężczyzny z zagrożonego budynku strażacy przekazali poszkodowanego Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Niestety, medycy mogli już tylko stwierdzić zgon. 

 

- Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego odstąpił od zaawansowanych czynności medycznych, gdyż u mężczyzny trwał już proces pośmiertny – mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy ZRM-ów działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

ZDJĘCIA Z AKCJI - ZOBACZ TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.