ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Św. Mikołaj zgodnie z tradycją przyleciał do dzieci … Samolotem

› Aktualności ponad rok temu    23.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Luiza Wawrzyniak-Kozera/lm.pl

Konińskie dzieci odwiedził wyczekiwany gość. Zgodnie z tradycją przybył z nieba. Tyle że teraz jest to już bardzo nowoczesny św. Mikołaj i przyleciał korzystając nie z reniferów i sań, a „stalowych skrzydeł”.

Gość z Laponii odwiedził dzieci żołnierzy 33. Bazy Lotnictwa Transportowego. Do Konina św. Mikołaj przyleciał helikopterem, a do Powidza wojskowym Herculesem.

Jak informuje portal lm.pl w spotkaniu z Mikołajem i Śnieżynką wzięło udział około 200 dzieci. Wyczekiwany przez najmłodszych gość wylądował na płycie lotniska w Powidzu. Z Herculesa przemaszerował do hangaru, gdzie wręczał prezenty.

Przedświątecznemu spotkaniu towarzyszyła wystawa sprzętu i uzbrojenia, gry na konsolach i zabawy sportowe. Można też było zwiedzać samoloty i śmigłowce, a także wóz strażacki i pojazd do odladzania. W trakcie akcji zbierano również pieniądze dla chorej na nowotwór Weroniki Szreder i licytowano książki „Szturman”, a dochód przekazany zostanie na leczenie 3-letniej Wiktorii, która cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.