R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Synowa z teściową na gościnnych występach

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    20.06.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia

50-letnia Alicja S. i jej 32-letnia synowa Patrycja zostały skazane za kradzież w jednym ze sklepów w gminie Bojanowo (powiat rawicki).

R E K L A M A

Jeszcze w ubiegłym roku szefowa jednego ze sklepów w gminie Bojanowo zawiadomiła policję o kradzieży. Jak się okazało z nagrań monitoringu nie był to pierwszy przypadek działalności synowej i teściowej.

Kierowniczka sklepu powiadomiła o podejrzanym zachowaniu pań również inne placówki tej samej sieci.

Udało się również ustalić, że obie panie są bezrobotne (na utrzymaniu mężów) a wcześniej dokonywały kradzieży również w innych gminach.

Ostatecznie szefowa sklepu poczekała aż kobiety ponownie pojawią się, by złapać je na gorącym uczynku. Po przyjeździe policji podejrzane przyznały się również do wcześniejszych występków.

Sprawa trafiła do sądu. Na podstawie nagrań z monitoringu udało się ustalić, że w listopadzie zrabowały towar za łączną kwotę 618 zł. Były to drogie kawy, herbaty, czekoladki, szampony, farby do włosów.

Obie kobiety zostały uznane winnymi. Alicję S. skazano na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności - w tym czasie musi wykonywać prace społeczne (24 godziny w miesiącu). Z kolei, Patrycja S., ze względu na fakt, że była już wcześniej karana (za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości) – na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności i do przepracowania 32 godziny miesięcznie. Obydwie mają też naprawić wyrządzone straty.

Wyrok jest nieprawomocny.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A