ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Sześć osób poszkodowanych w wypadku w Rokoszu (DK 92)

› Aktualności 5 miesięcy temu    17.08.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KP PSP Słupca

Sześć osób, w tym czwórka dzieci, zostało rannych w zdarzeniu, do którego doszło dziś około południa na krajowej drodze nr 92 w miejscowości Rokosz między Słupcą a Koninem.

Z pierwszych ustaleń wynika, że najpierw dachował jeden samochód - toyota avensis. Ranna została kierująca autem i trójka jadących z nią dzieci. Obok zatrzymał się fiat ducato, którego kierowca starał się udzielić pierwszej pomocy. Stojący częściowo na poboczu pojazd zahaczyła ciężarówka. Ranna została żona mężczyzny i przebywające w środku dziecko.

Sześć osób zostało przewiezionych do szpitala w Słupcy.

Droga była zablokowana przez prawie dwie godziny.

[AKTUALIZACJA]
Samochodem osobowym podróżowała mieszkanka Bielska-Białej wraz z dwójką dzieci i koleżanką córki. 12-letni chłopiec doznał niewielkiej rany kolana. 16-letnia córka kierującej skarżyła się na bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa, ale na szczęście badanie nie wykazało żadnych poważnych obrażeń. Urazu kolana nabawiła się druga 16-latka.

Niegroźne okazały się urazy, jakich nabawiło się niespełna dwuletnie dziecko z powiatu koninskiego (było zapięte w foteliku).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A