ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tajemniczy pożar. Zwłoki trzech osób w domu w lesie

› Aktualności ponad rok temu    18.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Sprawa jest bardzo tajemnicza. Zwłoki trzech spalonych osób – w wieku ok.50 lat - odkryto w niedzielę. Jednak ze wstępnych badań wynika, że pożar musiał strawić dom zdecydowanie wcześniej. Budynek znajdował się w lesie, dlatego też ognia mogli nie zauważyć inni ludzie.

Nie wiadomo kiedy doszło do pożaru. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Kaziopole (gmina Rogoźno, powiat obornicki). Patrol policji, który udał się na miejsce znalazł pogorzelisko, a w nim trzy nieżyjące osoby. Dwie z nich zginęły w jednym pokoju, a kolejna w drugim.

Mieszkańcy pobliskich miejscowości nie zauważyli dymu nad lasem. Nie wpłynęło od nich żadne zgłoszenie o pożarze.

Wiadomo jedynie, że do zdarzenie musiało dojść po 25 listopada, bowiem wtedy sprawę w urzędzie w Rogoźnie załatwiała jedna z ofiar. Pewne jest też to, że pożar musiał zdarzyć się co najmniej kilka dni temu, świadczy o tym stan pogorzeliska.

Policja oraz pozostałe służby pojawiły się na miejscu po sygnale od rodziny, która nie mogła skontaktować się z bliskimi.

Nieoficjalnie wiadomo, że w budynku od kilku lat mieszkał mężczyzna, który miał problem z alkoholem. Przeszedł terapię, ale wszystko wskazuje, że wrócił do nałogu. Dwie pozostałe ofiary – mężczyzna i kobieta – miały zamieszkać z nim niedawno.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nowa
ponad rok temu ocena: 50%  1
Zal ludzi bardzo dziwne ze nikt nic niwidzial ale sa ludzie i ludziska.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji