ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tak pędził jaguarem, że stracił prawo jazdy

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    6.09.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A

Wielkopolska.Nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych - alarmuje nieustanie policja. To z tego powodu tylko podczas wakacji 2018 roku, jadący zbyt szybko spowodowali prawie 1.400 wypadków drogowych. Niebawem policja opublikuje dane odnośnie tegorocznych wakacji [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Jarocińscy funkcjonariusze poinformowali o kolejnych piratach drogowych, dla których zbyt szybka jazda zakończyła się zatrzymaniem uprawnień - czytamy na jarocinska.pl. 

 

Tydzień temu mundurowi prowadzili nadzór nad ruchem na ul. Poznańskiej w Jarocinie.

Dostrzegli jadącego bardzo szybko kierowcę jaguara. Ostatecznie okazało się, że mieszkaniec Jarocina przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 86 km/h.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pirat drogowy został ukarany mandatem karnym i punktami. Zostały mu też zatrzymane uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

 

Tak samo zakończyła się brawurowa jazda dla mieszkańca powiatu pleszewskiego.

 

 

Ten wpadł w niedzielę na ul. Mickiewicza w Żerkowie. Przyrząd do pomiaru prędkości, który funkcjonariusze wymierzyli w kierunku pędzącego audi A3 wykazał, że pojazd porusza się z prędkością 95 km/h.

 

 

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.