R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Teraz możesz rozwiązać umowę z operatorem TV bez konsekwencji

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    7.12.2017
komentarzy 0 ocen 6 / 83%
A A A
 fot. Media społecznościowe

Universal Channel. NC+. Cyfrowy Polsat. Rozwiązanie umowy. 

R E K L A M A

 

 

Jeśli jesteś klientem NC+ lub Cyfrowego Polsatu czeka Cię niespodzianka.

 

Platformy cyfrowe informują, że jeśli posiadasz w swojej umowie zagwarantowany odbiór kanału Universal Channel, możesz bez żadnych konsekwencji z niej zrezygnować do końca grudnia 2017 roku.

 

Kanał Universal Channel znika z terytorium Polski u wszystkich operatorów. Powody tej decyzji w rozmowie z wirtualnemedia.pl podaje PR manager NBCUniversal:

 

Universal Channel jest kanałem ogólnotematycznym, a my postanowiliśmy skupić się na konkretnych gatunkach telewizyjnych. Dlatego koncentrujemy uwagę na trzech pozostałych kanałach z portfolio NBCUniversal, w których widzimy potencjał - informuje Eliza Świderska

 

 

Platformy cyfrowe, które posiadały kanał w swojej ofercie, deklarują w pismach wysyłanych do swoich abonentów możliwość rozwiązania umowy.

 

"Przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie” - czytamy w liście Cyfrowego Polsatu

 

"Przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia i bez ponoszenia konsekwencji finansowych" - NC+

 

 

Jak sprawdzić czy posiadało się taki kanał w swojej ofercie? Dzwoniąc na infolinie swojej platformy lub zajrzeć do umowy. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A