ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

To już jutro! Sprawdź rozkład jazdy Wieży Rocka

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    14.06.2019
Karina Muszalska
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Organizatorzy

Już jutro w Żerkowie znowu zabrzmi muzyka. Fani rocka mogą już się szykować na kolejna edycję Wieży Rocka. Znana jest też dokładna rozpiska godzinowa poszczególnych koncertów.

 

 

Impreza, jak w ubiegłych latach, odbędzie się w amfiteatrze. Miejsce to ma swój specyficzny klimat. Tworzą go nie tylko sami uczestnicy, ale i wykonawcy. Organizatorzy od samego początku starają się, aby na scenie obok gwiazd prezentowały się zespoły mniej znane. W tym roku postanowiono, że młode kapele nie zagrają jako pierwsze, lecz pokażą swoje możliwości szerszej publice, która często pojawia się dopiero w godzinach wieczornych. Jednym z takich zespołów będzie Klaustrofobia z Tych - laureat Gostyńskich Rockowań. Kapelą ta została wyróżniona występem na tegorocznej Wieży Rocka.

 

 

Kto jeszcze wystąpi na scenie?

 

Oprócz wcześniej zapowiedzianej Klaustrofobii na żerkowskiej scenie pojawi się Krusher i wrocławska, punkrockowa formacja Prawda. Wystąpią również zespóły The Bill oraz doskonale wszystkim znany Farben Lehre. Jednym słowem pięć kapel na pięciolecie.

 

Organizatorzy Wieży Rocka podali do publicznej widomości dokładny rozkład godzinowy poszczególnych koncertów:

 

 

 

Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli coś zjeść i napić się na terenie imprezy. Przewidziano stoiska gastronomiczne oraz namiot gdzie będzie można się skryć przed słońcem. Do dyspozycji uczestników będzie 8 toalet przenośnych oraz 2 umywalki z bieżącą wodą - zapewnia Jacek Maciejewski, dyrektor żerkowskiej biblioteki.

 

Organizatorzy również nie zapomnieli o fanach, którzy na festiwal przybędą z odległych rejonów Polski. Na nich czeka bogata oferta hotelowa MCT, spływ kajakowy (Kajaki Żerków) czy wypożyczalnia  rowerów (ZAZ” Promyk”). 

 

 

Organizator prosi przyjezdnych autami aby nie starali się za wszelką cenę parkować jak najbliżej amfiteatru (ul. Parkowa) bo wtedy robi się tłoczno.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mieszkaniec
7 miesięcy temu 4
A "Dni Żerkowa" jak co roku słabe będą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Po co
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Mlode zespoły grają na początku lub na przemian .W tym układzie dwie godziny czasu na wszystko inne .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Carlos
7 miesięcy temu ocena: 90%  2
Wieża rocka prezentuję się o niebo lepiej niż tegoroczny Jarocin festiwal jeśli idzie o wrażenia artystyczne!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin
7 miesięcy temu ocena: 80%  1
Dlaczego zniknął poranny artykuł o nowym policyjnym Oplu Insigni w Jarocinie? Czyżbyście wpadli na to, że w tak małym mieście robicie krecią robotę policji, ujawniając dane tego auta, które z założenia ma jeżdzić jako nieoznakowane ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji